Studia podyplomowe

Chcesz zdobyć dyplom głównych renomowanych uczelni w kraju? Skorzystaj z naszej oferty studiów podyplomowych w Akademii WSB Dąbrowa Górnicza oraz Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego we Wrocławiu, gdzie jesteśmy Partnerem Merytorycznym kluczowych kierunków z obszaru psychologii i prawa dla mediatorów sądowych i pozasądowych, coachów oraz mentorów.

Dlaczego warto ukończyć studia podyplomowe?

04
Wiedza – praktyczne umiejętności – kompetencje

Wiedza i kompetencje, które zdobędziesz, przydają się w pracy i w życiu osobistym. Program studiów podyplomowych jest stworzony na potrzeby rynku. Większość zajęć ma charakter warsztatowy.

01
Dyplom renomowanej uczelni wraz z certyfikatem z poszczególnych specjalizacji

Uzyskasz prestiżowy dyplom, który jest ceniony przez przedsiębiorców w całym kraju. Poszerzysz swoje kompetencje i wiedzę w ramach akademickiego, tradycyjnego procesu nauczania.

063
Gwarancja najwyższej jakości
Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS oraz Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej zajęły 2 i 3 miejsce w prestiżowym Rankingu Szkół Wyższych – Perspektywy 2021 w rankingu uczelni niepublicznych.
02
Zajęcia w weekendy raz w miesiącu
Studiując możesz łączyć pracę zawodową z rozwojem. Zajęcia odbywają się tylko w soboty i niedziele – w trybie także online.

Studia podyplomowe w partnerstwie z Akademią Bliżej

Akademia Bliżej jest Partnerem Merytorycznym czterech kierunków:

 • Akademia Profesjonalnego Mediatora – Mediacje sądowe i pozasądowe
 • Master Class of Mediation – poziom zaawansowany dla mediatorów
 • Mentoring i tutoring w organizacji i biznesie
 • Psychologia zdrowia i rozwoju

Dlaczego Akademia Bliżej jest partnerem merytorycznym powyższych kierunków?

Doświadczenie

 • Dzięki 10-letniemu doświadczeniu w szkoleniu mediatorów powstała koncepcja kształcenia mediatorów, w którym stawiamy na mistrzostwo osobiste, otwierające mediatorów na samorozwój i uczenie się przez całe życie.
 • Bogate know-how: na bazie niepowtarzalnego know-how i najwyższej jakości naszych szkoleń powstały modele rozwojowe skuteczne w pracy mediatora, coacha i mentora, łączące wiedzę psychologiczną i metody coachingowe Coaching konfliktu – budowanie porozumienia, Model Kompetencji Mediatora Transformatywnego Zmiany, Coacha zdrowia.
 • Wartość merytoryczna naszych kursów rozwojowych dla mediatorów, coachów i mentorów jest weryfikowana i pozytywnie oceniana przez uczestników. Ocena średnia naszej pracy to 4,9-5 w skali 1-5.
 • Od 2011 roku zrealizowaliśmy ponad 20 000 godzin rozwijających kompetencje mediacyjne, negocjacyjne, psychospołeczne i coachingowe dla ponad 4000 Uczestników.
 • Akademia Bliżej jest autorem podręcznika i autorskiego modułu certyfikowanego w standardach szkolenia Vocational Competece Certificate: Mediacje sądowe i pozasądowe oraz w standardach APM – Mediacje rodzinne, Rozwiązywanie konfliktów w organizacji.

Kompleksowy program z możliwością wyboru

 • Akademia Profesjonalnego Mediatora ® to możliwość edukacji w 160 godzinach intensywnego rozwoju kompetencji mediatora, realizowane w ciągu 10 miesięcy podczas studiów podyplomowych z zaliczeniem kluczowych specjalizacji, takich jak: cywilna, rodzinna, gospodarcza, pracownicza i w organizacji, szkolna i rówieśnicza.
 • Natalia Kurzawa i Cezary Radomski to eksperci – trenerzy z dużym doświadczeniem jako kierownicy merytoryczni i programowi, którzy dbają o wysoki poziom edukacyjny oraz o dobór trenerów/wykładowców.
Certyfikacja VCC

Negocjacje i mediacje w organizacjach i biznesie

Studia nadają kwalifikację do wykonywania zawodu

Akademia Profesjonalnego Mediatora – mediacje sadowe i pozasądowe

Master Class of Mediation – poziom zaawansowany dla mediatorów

Otrzymasz certyfikat ukończenia kursów:
 • Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach w mediacji
 • Coaching konfliktu
 • Mediacje transformatywne
Kurs trenera

Psychologia zdrowia i rozwoju

Otrzymasz certyfikat Modele Konstruktywnego Pomagania

Coworkers learning at seminar

Mentoring i tutoring w organizacji i biznesie

Otrzymasz certyfikat Trenera rozwoju osobistego – mentora i tutora

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Napisz lub zadzwoń:

kontakt@akademia-blizej.eu 

Tel.
530 697 250
531 775 033

Powiązane szkolenia

Kurs na mediatora

Superwizja i mentoring

Superwizja i mentoring w mediacjach Refleksyjne uczenie się w oparciu o Model 7 Perspektyw Superwizja rozumiana jako proces refleksyjnego uczenia się to okazja do spotkania indywidualnego lub grupowego, dzięki któremu

Czytaj więcej »

Mediacje szkolne i rówieśnicze

Mediacje szkolne i rówieśnicze- Akademia Profesjonalnego Mediatora Cel szkolenia Celem kursu jest przygotowanie uczestnika szkolenia do pełnienia roli mediatora szkolnego poprzez zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności z zakresu mediacji,

Czytaj więcej »