Studia podyplomowe

Chcesz zdobyć dyplom głównych renomowanych uczelni w kraju? Skorzystaj z naszej oferty studiów podyplomowych w Akademii WSB Dąbrowa Górnicza oraz Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego we Wrocławiu, gdzie jesteśmy Partnerem Merytorycznym kluczowych kierunków z obszaru psychologii i prawa dla mediatorów sądowych i pozasądowych, coachów oraz mentorów.

Dlaczego warto ukończyć studia podyplomowe?

04
Wiedza – praktyczne umiejętności – kompetencje

Wiedza i kompetencje, które zdobędziesz, przydają się w pracy i w życiu osobistym. Program studiów podyplomowych jest stworzony na potrzeby rynku. Większość zajęć ma charakter warsztatowy.

01
Dyplom renomowanej uczelni wraz z certyfikatem z poszczególnych specjalizacji

Uzyskasz prestiżowy dyplom, który jest ceniony przez przedsiębiorców w całym kraju. Poszerzysz swoje kompetencje i wiedzę w ramach akademickiego, tradycyjnego procesu nauczania.

063
Gwarancja najwyższej jakości
Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS oraz Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej zajęły 2 i 3 miejsce w prestiżowym Rankingu Szkół Wyższych – Perspektywy 2021 w rankingu uczelni niepublicznych.
02
Zajęcia w weekendy raz w miesiącu
Studiując możesz łączyć pracę zawodową z rozwojem. Zajęcia odbywają się tylko w soboty i niedziele – w trybie także online.

Studia podyplomowe w partnerstwie z Akademią Bliżej

Akademia Bliżej jest Partnerem Merytorycznym czterech kierunków:

 • Akademia Profesjonalnego Mediatora – Mediacje sądowe i pozasądowe
 • Master Class of Mediation – poziom zaawansowany dla mediatorów
 • Mentoring i tutoring w organizacji i biznesie
 • Psychologia zdrowia i rozwoju

Dlaczego Akademia Bliżej jest partnerem merytorycznym powyższych kierunków?

Doświadczenie

 • Dzięki 10-letniemu doświadczeniu w szkoleniu mediatorów powstała koncepcja kształcenia mediatorów, w którym stawiamy na mistrzostwo osobiste, otwierające mediatorów na samorozwój i uczenie się przez całe życie.
 • Bogate know-how: na bazie niepowtarzalnego know-how i najwyższej jakości naszych szkoleń powstały modele rozwojowe skuteczne w pracy mediatora, coacha i mentora, łączące wiedzę psychologiczną i metody coachingowe Coaching konfliktu – budowanie porozumienia, Model Kompetencji Mediatora Transformatywnego Zmiany, Coacha zdrowia.
 • Wartość merytoryczna naszych kursów rozwojowych dla mediatorów, coachów i mentorów jest weryfikowana i pozytywnie oceniana przez uczestników. Ocena średnia naszej pracy to 4,9-5 w skali 1-5.
 • Od 2011 roku zrealizowaliśmy ponad 20 000 godzin rozwijających kompetencje mediacyjne, negocjacyjne, psychospołeczne i coachingowe dla ponad 4000 Uczestników.
 • Akademia Bliżej jest autorem podręcznika i autorskiego modułu certyfikowanego w standardach szkolenia Vocational Competece Certificate: Mediacje sądowe i pozasądowe oraz w standardach APM – Mediacje rodzinne, Rozwiązywanie konfliktów w organizacji.

Kompleksowy program z możliwością wyboru

 • Akademia Profesjonalnego Mediatora ® to możliwość edukacji w 160 godzinach intensywnego rozwoju kompetencji mediatora, realizowane w ciągu 10 miesięcy podczas studiów podyplomowych z zaliczeniem kluczowych specjalizacji, takich jak: cywilna, rodzinna, gospodarcza, pracownicza i w organizacji, szkolna i rówieśnicza.
 • Natalia Kurzawa i Cezary Radomski to eksperci – trenerzy z dużym doświadczeniem jako kierownicy merytoryczni i programowi, którzy dbają o wysoki poziom edukacyjny oraz o dobór trenerów/wykładowców.
Certyfikacja VCC

Negocjacje i mediacje w organizacjach i biznesie

Studia nadają kwalifikację do wykonywania zawodu

Akademia Profesjonalnego Mediatora – mediacje sadowe i pozasądowe

Master Class of Mediation – poziom zaawansowany dla mediatorów

Otrzymasz certyfikat ukończenia kursów:
 • Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach w mediacji
 • Coaching konfliktu
 • Mediacje transformatywne
Kurs trenera

Psychologia zdrowia i rozwoju

Otrzymasz certyfikat Modele Konstruktywnego Pomagania

Coworkers learning at seminar

Mentoring i tutoring w organizacji i biznesie

Otrzymasz certyfikat Trenera rozwoju osobistego – mentora i tutora

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Napisz lub zadzwoń:

kontakt@akademia-blizej.eu 

Tel.
530 697 250
531 775 033

Powiązane szkolenia

Akademia prawa dla mediatorów

Akademia prawa dla mediatorów Prawo dla nieprawników Akademia prawa dla mediatorów to szkolenie będące odpowiedzią na potrzeby osób, które w życiu zawodowym mają styczność z elementami prawa. Podczas szkolenia uczestnicy

Czytaj więcej »
badanie kompetencji

Mediacje transformatywne – model zmian

Mediacje transformatywne – model zmian Kurs podstawowy Akademia Profesjonalnego Mediatora® jest szkoleniem rozwojowym, które przygotowuje do pracy w zawodzie i roli mediatora sądowego oraz pozasądowego. Program kursu „Akademia Profesjonalnego Mediatora”

Czytaj więcej »